Trafi yeni bir çevrimdışı toplu ulaşım ve harita uygulaması. Uygulama size toplu taşıma araçlarının fiyatlarını ve ücretlerini sıralayarak yararlı bir hizmet sunuyor.

1 MİLYON KEZ İNDİRİLDİ

Trafi uygulaması yeni çıkan asistan uygulamalardan biri ve toplu ulaşım araçlarının saatlerini, tarihlerini ve ücretlerini listeliyor. Yolculuğa başlamadan önce oldukça faydalı bir hizmet sunan uygulamanın boyutu 52 MB ve Google Play Store’da 1 milyon defa indirilmiş bir uygulama.

Trafinin en büyük özelliklerinden biri çevrimdışı da çalışabilmesi. Ayrıca uygulamada canlı haber paylaşmları için de bir panel bulunuyor. Trafide gideceğiniz güzergahı arayabiliyor, durak haritası görebiliyor ve gerçek zamanlı haritalara erişebiliyorsunuz.

Uygulama altı farklı ülkeden biri olarak Türkiye’de de kullanımda. İstanbul,İzmir, Ankara ve Bursa desteklenen iller arasında. Uygulamaya gitmek istediğiniz yeri yazıyorsunuz ve size gidebileceğiniz araçları, bunların saatlerini ve ücretlerini listeliyor.

Eğer toplu taşıma araçlarını kullanan biriyseniz ve bilmediğiniz yerlere doğru sık sık yola çıkıyorsanız trafi tam olarak sizin için tasarlanmış bir uygulama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here