En güzel akıllı telefon uygulamalarından olan Twentify, size verilen görevleri yaptığınız zaman, para kazandıracak.

Günümüzün en çok kullanılan akıllı telefonları için birbirinden farklı ve ilginç uygulamalar gündeme gelmeye devam ediyor. Şimdi de en güzel akıllı telefon uygulamalarından olan Twentify, size verilen görevleri yaptığınız zaman, para kazandıracak.

Söz konusu olan Twentify uygulaması, şirketlerin ürünlerini veya çalışmalarını kontrol etmesi için gereken saha elemanları yerine akıllı telefon kullanıcılarını kullanan bir platform olmaktadır. Bu sayede bütün kullanıcılar ve akıllı telefon sahipleri, kolay görevleri tamamlayarak para kazanabilecekler. Bunun dışında bir de şirketler de saha görevleri için bulundurmuş oldukları araç ve personel gibi giderleri çok daha düşük seviyelere çekebiliyorlar.

Bu yeni uygulamalardan olan Twentify kurucularından ve CEO İlker İnanç ile birlikte programı, programın kaç kullanıcısı olduğunu ve kullanıcıların ayda ne kadar para kazandığı gibi soruların cevapları şimdiden biliniyor. Tek yapılması gereken şey, uygulamayı indirmek ve verilen görevleri yerine getirmek olacak. Bundan sonra para kazanmanın kolay bir yolu da tek tık ile karşınızda.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here