Apple’ın beklenen yeni telefonu olan İphone 7 ile ilgili gelişmeler gelmeye devam ediyor. Edinilen son bilgiye göre İphone 7 iki ya da daha fazla seçenekle satılacak. Peki bu seçenekler nasıl olacak?

Apple’ın çıkacak son telefonu olan İphone 7 hakkındaki gelişmeler gelmeye devam ediyor. Son bilgiye göre İphone 7 iki seçenekle ya da daha fazla seçenekle satışa sunulacak. Bir iddia olarak öne sürülen bilgide İphone 7’nin birkaç modelinin olacağı söylendi.

İPHONE 7 MODELLERİ

İphone 7 her seferinde olduğu gibi yine mobil dünyada en çok merak edilen ve beklenen telefon oldu. Birçok Android kullanıcısı bile telefonu merak ediyor ve İphone’a geçmeyi planlıyor. Bu konuda ele geçen son bilgi de İphone 7’nin birkaç modelinin olacağı. Eğer bu gerçekleşirse Apple Android tarafından daha fazla kullanıcıyı kendi tarafına çekebilir.

Gelen iddialardan biri İphone 7’nin 5 farklı modelinin olacağı oldu. Bunlardan üçü Standart İphone 7, İphone 7 Plus ve İphone 6C olacak. Diğer iki modelin nasıl olacağı ise henüz belli değil. Bu seçeneklerin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği de henüz resmi olarak duyurulmadı.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here