Günümüzün en çok kullanılan mesajlaşma programı WhatsApp, kişi sayısını yüzden iki yüz elli altıya çıkardı.

Günümüzün en çok kullanılan mesajlaşma programı WhatsApp, Android ve iOS uygulamaları, bir grup sohbetine katılabilen en fazla kişi sayısını, yüzden iki yüz elli altıya çıkardı. Söz konusu olan güncelleme henüz diğer platformlara yansıtılmadığı için Windows Phone ve BlackBerry kullanıcılarının biraz daha beklemesi gerekecek gibi görünüyor.

iPhone ve Android kullanıcıları ise maksimum olarak 256 kişilik grup sohbetlerinden faydalanmaya başlamış durumdadırlar. Günümüzün en çok kullanılan mesajlaşma programı WhatsApp’ın önceki güncelemeleri, masa üstünde çalışan WhatsApp Web ve sohbetleri Google Drive’a yedekleme gibi yenilikler ile gelmişti. Yapılan bu son güncellemede ise daha başka bir yenilik bulunmamaktadır. Ayrıca, bununla birlikte, videolu görüşme işlevinin, dev uygulama WhatsApp’a yakın bir gelecekte geleceğine inanılmaktadır.

Teknoloji dünyasında yer alan sosyal medya araçları ve akıllı cihaz uygulamaları sürekli yeni güncellemeler ve yenilikler peşinde koşmaktadır. WhatsApp tarafından yapılan bu yenilikçi gelişme de, kullanıcılar tarafından oldukça beğenildi.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here